| GucciPucciGucci a întrebat:

Heiii, lume! Dati-mi si mie idei de picturi/desene (mai multa grafica daca se poate) sau site-uri asemanatoare cu tumblr, i heart it sau deviantart. Am chef sa desenez dar nu stiu ce! Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| vlady434 a răspuns:

Eu sunt desenator de personaje din anime, desenele mele seamana cu cele de manga. Daca vrei niste sfaturi pentru inceput, sau niste idei, contacteaza-ma(da-mi un mesaj) si o sa-ti arat niste lucrari de-ale mele.