| LovePeace a întrebat:

Hello ^^ caut o carte " Ingeri si Demoni ". si nu o gasesc are cineva idee: unde pot sa o gasesc? care este autorul? cat costa? c editura? plz [-o< o caut de 2 saptamana si. thinking o vreau laughing. pls dau fundita! :*:* thx

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Da... O poti cumpara din librarie dar si online autorul este Dan Brown, pretul este de 65 lei(Cod: RAO973-103-061-1
Disponibilitate: In stoc [actualizat acum 2 ore]
Aparitie: 25. 01. 2007
Autor: Brown Dan
Domeniu: roman istoric
Editura: RAO
Format: CARTE ILUSTRATA
Nr. pagini: 512
Traducator: Adriana Badescu

).:*... uite 2 link-uri http://www.ishop.ro/carte/Ingeri-si-demoni-ilustrat_Dan-Brown_2672.html http://www.libris.ro/......29042.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o gasesti la real au un stoc limitat dar se vand bine si eu am luat una o gasesti sigur la sectiunea de cd cam pe acolo?

| Agda a răspuns:

Ai si film, dupa cartea domnului Brownbig grin.
Angels and demons.