| LamentedSoul a întrebat:

Hello, prieteni! happy Am si eu o maare dilema. De ceva timp incerc sa gasesc un film pe care l-am vazut acum multi ani. O sa incerc sa va descriu actiunea, desi nu stiu cat de bine o sa-mi iasa.
Buuun... Era vorba de un motociclist care avea o boala de piele ( cred) si nu putea sa stea la soare, astfel ca umbla mereu cu o masca. La un moment dat, se indragosteste de o tipa si isi da masca jos, dupa care moarebig grin (mda sad )
Sper sa va ajute descrierea mealaughing

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Stiu filmul, l-am vazut acum vreo 5 ani! Joaca in el Brad Pitt, dar nu imi aduc aminte cum se numeste nici daca m-ai impusca! Am sa caut sa vad daca il voi gasi si iti voi spune

3 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Gata l-am gasit se numeste: The Dark Side of the Sun

| Domyno a răspuns:

Mdea funda, daca s-ar trai cu funde as mai zice dar asa, ti-am raspuns pentru ca ai adus vorba de film, vroiam si eu sa-l revad! Ms oricum ca sa nu zici ca sunt nerecunoscator tongue

| LamentedSoul explică:

Damn. Asta e straight face... Ce pot sa spun? Ms mult de tot! Ai funda, mult dorita laughing