| sergiuvipera2014 a întrebat:

de ce nu mi-a venit oare comanda de pe art hobby?

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

De cat timp e trimisa comanda? Ai primit mail de confirmare?
1. Mergi la posta si intreaba daca a ajuns vreun colet pe numele tau. Se mai intampla sa se rataceasca hartiutele alea la cutia postala
2. Suna la cei de la site si intreaba sau trimite un email. E posibil ca formularul pentru adresa sa nu fi fost tocmai ok... Eu am patit ceva de genul asta cand am introdus adresa in functie de campurile disponibile, insa nu corespundeau cu tipul meu de adresa (post restant de exemplu) si coletul s-a intors la expeditor. Am sunat si a fost apoi retrimis la adresa pe care le-am transmis-o prin telefon.