| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-e pisode-96.html
in acest episod, de la 19:30 la 20:14 se aude pe fundal o melodie. ce pare cantata la frunza sau la vioara. obiectul/instrumentul la care este cantata melodia este cel pe care femeia i-l da copilului, cel agatat de sfoara pe care i-l pune la gat.cum se numeste? FUNDAAAA.

Răspuns Câştigător
| yomisam a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=41_R0E3mqNg&feature=related
:))) ultima incercare

5 răspunsuri:
| yomisam a răspuns:

Cum il cheama pe copilul ala?

| fdhgcvnb a răspuns:

Scuze,dar nu.
doar asculta muzica de pe fundal in timpul pe care ti l-am spus:
de la 19 minute si 30 de secunde pana la 20 de minute si 14 secunde se aude o melodie

| fdhgcvnb a răspuns:

Din pacate...nu! off doamne, asculta melodia.e o melodie cantata la frunza.