| indiaqueen a întrebat:

Imi puteti da un site de unde pot gasi alfabetul indian sau unul de unde pot invata limba indiana?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Http://www.allysatis.org/ficheeleve/eleve.php?lang=5&langaff=36

se pare ca trebuie sa-ti faci cont

mai urmareste si la Universitatea Bucuresti, se mai fac cursuri gratuite acolo. de asemenea, da o privire si pe ambasa indiei la Bucuresti, ei mai acorda burse pentru invatarea limbii chiar in India. succes!

| Crisstttina a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&biw=1119&bih=753