| aanndreeaa a întrebat:

In ce orase studentesti din Romania exista facultatea SRI?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Tintesti cam sus nu crezi? Prezinta'te cu (buletinul in mana) la sri in judetul tau, aici vei depune un dosar care va include si niste file cu datele tale si a rudelor. Prima treapta de eliminare va fi un interviu si un test psihologic un pic mai diferit! Odata ce ai fost respinsa, nu ai dreptul de a incerca a 2-a oara! Mai trebuie sa stii ca pe an se recruteaza doar 10-15 persoane(din toata tara), dintre care doar 3, max 5 locuri sunt pentru fete! Bft!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o singura facultate de pregatire a cadrelor SRI, in Bucuresti. Detalii poti citi aici: http://www.sri.ro/upload/licenta2011.pdf. Numai bine!

| mihaibr11 a răspuns:

Doar la Bucuresti.