| anonim_4396 a întrebat:

Intrati >aici--ceva super http://www.youtube.com/watch?v=6OCytNfVEFc ...acum

Răspuns Câştigător
| faranume a răspuns:

Dragut cliplove struck

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O melodie care se afla printre preferatele mele.Superb mesajul si superba melodia.

| SweetCandy a răspuns:

Da...frumos...ma repet... oamenii realizeza de fapt ce au avut in momentul cand il pierdstraight face

| Leea1234 a răspuns:

Mi-au dat lacrimile......frumos clip....bravo!
Dumnezeu sa-l odihneasca!

| ing. a răspuns:

Superb clipul.Chiar mi-au dat lacrimile.crying
Mare pacat mai ales ca nu a fost apreciat atat cat merita.love struck
Macar acum lumea realizeaza ce am pierdut noi.love struck. O legenda.
Felicitarile mele pentru cliplove struck

| faranume a răspuns:

Cum se numeste melodia din clip...m-am chinuit o ora...ieri sa-mi amintesc cum se numeste...imi zici?

| faranume a răspuns:

Se vede ca ai muncir ...bv

| viking a răspuns:

O porcarie, mai termina-ti ba frate cu michael asta odata. V-a apucat pe toti MJ mania dupa ce a crapat, las-o-n *** deja e ''trend'' in masa treaba. Unde ma uit MJ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut filmul, mi-a luat 2 zile, ca face figuri calcul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De acum inainte contul ala e al meu ca il facuse pentru mine prietenul meu si o sa sterg filmare cand il face pe MJ alb in pain la misto!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@deea, melodia se numeste "Heal the world".
Clipul e dragut.

| msgirl a răspuns:

Dragutz... imi plc