| georgiana999 a întrebat:

Mereu ma gandeam la actorie dar am renuntat rapid la idee. Stie careva are ar fi probele de admitere la un liceu de arte sectiunea actorie? Vreau sa stiu daca este ca acum 4 ani cu recitatul unei poezii.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cele doua probe de verificare a aptitudinilor la specializarea arta actorului le poti gasi la pagina 10 din link-ul:http://www.seminarulbm.ro/pdf/2016/OMEN4432_anexa3_met_aptitudini.pdf

1 răspuns:
| Mihai00789 a răspuns:

Nu chiar, până la urmă trebuie să o iei logic, o să ai mai mult de învăţat și de recitat, și mai ales vei învăţa cum să îţi schimbi mimica feţei, etc.