| PreaTareღ a întrebat:

Nu am nici o idee ce să desenez la desen pentru : Peisaj de Toamna...

Funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Te poti inspira din una din imaginile de aici https://www.google.ro/......ps?/search Alege una placuta, care iti place si fa-o la ora de desen.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face o padure cu nuante inchise(verde inchis) sau mai deschise(rosu, portocaliu). Poti face o livada.

| AnutzaBM a răspuns:

Poti desena o padure cu un rau si niste animalute prezente, un castan frumos ca acum este sezonul lui, diverse culori pentru ca toamna este nuantata.