| AndutzaAndu a întrebat:

Nu ştie cineva de unde pot descărca (,) cărţi online (în format PDF)? În afară de www.scribd.com, aş vrea mai multe site-uri ca cel menţionat mai înainte.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Http://chisinau.ch/load/carti/53

| Cristina_7308 a răspuns:

De ce nu încerci să împrumuţi de la bibliotecă?! Poţi face rezumat şi după să il pui intr-un dosar de plastic sau carton! Şi te va ajuta şi la şcoala! Succes!

| Hypathia a răspuns:

Si de aici, in cazul in care vrei sa si cumperi: http://www.amazon.com/......27-4047933 ie=UTF8&node=283155

| Alina0491 a răspuns:

Cred ca ar merge si liternet.ro