| 90AnnaLove89 a întrebat:

Pe ce intru pe TPU ca sa pun poza de profil?

Răspuns Câştigător
| xPatriciaa a răspuns:

Buna!
Unde scrie Logat ca tecnalove, dai pe Editare profil si unde ai Selecteaza imagine profil dai Browse si iti alegi poza! Si gata!

Sper ca ai inteles! Pa kiss O zi buna!

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

Trebuie sa postezi la "Totul despre TPU".

| VadTot a răspuns:

Salut!
Dai clik pe Editare profil.
Apoi clik unde scrie Browser. ok?

si iti alegi o poza din calculatorul tau ok?
succes!

| oty2001 a răspuns:

Pe editare profil

| Dydy112 a răspuns:

Dupa ce te loghezi, o sa-ti apara o lista cu titlul,, Logat ca...(numele tau )... Dai click pe editare profil apoi browse pentru a selecta o fotografie dorita si gata. happy

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Dar ai deja.laughing

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Eu am dat loogare cu facebook

| xPatriciaa a răspuns:

Mersii! kiss