| ForgetThatShit a întrebat:

Poate cineva sa imi explice filmul predestination?

2 răspunsuri:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

E o singura persoana in intervale diferite de timp, trecut prezent viitor cu trecere intre cele trei stari ale timpului, practic persoana din bar care este un EL dupa operatie se intoarce in trecut si se indragosteste de ea, din timpul cand era o EA matura, se intoarce si mai in urma si ajunge sa se revada cand era o FATA mica.

| ForgetThatShit explică (pentru Moise_Cristian_1985):

Aia cu fata operata am prins-o, dar cel cu bombe, time travel si acela care e sef?