| Margareta2014 a întrebat:

Puteti sa imi ziceti un site unde pot sa imi vand picturile / desenele /arta?
°v° (nu mercador sau olx sau ceva de genu )

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Poti sa iti creezi un blog apoi un cont de facebook si sa faci publicitate online. Pe langa asta devianart cred ca era un site unde sunt pentru asa ceva.
Vezi unde se mai fac galerii de arta cu vanzare si vorbesti poate iti ofera si tie un loc sa-ti expui.

| Cloudless a răspuns:

Deviantart.com, aici poti gasi o comunitate din astfel de persoane. Pe profile pun diferite tarife pentru lucrari, dar isi fac reclama la talent postand unele dintre ele.

| Wukii a răspuns:

DeviantArt.com.

| dadadeads a răspuns:

Tocmai.ro