| alexandra12058894 a întrebat:

Am facut fisa de analiza de la produsul "pantofi" si nu stiu ce sa scriu la "functionare". Ceva idei?happy funda

Răspuns Câştigător
| strictsecretboy a răspuns:

Se sprijina pe sufrafata plana orizontala, iar dupa utilizare daca s-au murdarit se spala cu sapun si apa.nu stiu daca e bine dar sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Functionare specifica tipului de pantof laughing daca nu vrei sa scrii la fiecare cum functioneaza si unde, desi nu cred ca e un camp prea important, nu cred ca de exemplu balerinii vor fi confundati cu cizmele de vanatoare, eventual poti sa scrii unele caracteristici mai speciale ale lor, de exemplu ca unii au talpa cu aderenta mare, sau ce stiu eu, rezista la temperaturi inalte daca ai asa ceva, sau sunt confortabili daca esti lovit in dos cu ei happy

| FMmaria a răspuns:

Pentru purtat.