| PisiGirlForYou a întrebat:

Am nevoie de o lista cu festivalurile de teatru pentru adolescenti (data, informatii de contact, locatie etc.)
Dau funda! happy

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Salut!
Stii "Sub 25"? E o revista de foto, fashion, film, arta in general, cultura urbana etc. In redactie lucreaza si oameni care stiu teatru. "Sub 25" e de gasit pe Google Plus, Pinterest, Twitter, are si cont pe facebook. Intra peste ei, da un mesaj, incearca sa vorbesti cu unul dintre cei care merg la festivaluri teatru ( fie in juriu, fie ca voluntar ) si vei afla poate nu chiar toate festivalurile dar despre cele mai importante vei agfla oricum.