| sweetdia a întrebat:

am o problema cu sims-ul ma poate ajuta cineva? UURGENT. pai mi-am instalat sims 3 si nu mi se mai deschide, imi spune sa ma loghez pe orgin ca sa aflu mai multe detalii. numa ca eu nu am cont si am incercat sa-mi fac iar la adresa de email mi-am pus-o si imi zice ca e invalida crying ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Nu iti trebuie nici un fel de cont. Iti cere aia pentru ca nu ai bagat crack-ul. Sa iti explic : Intri in My Computer. Si acolo undeva trebuie sa fie imaginea de la Sims daca ai instalat jocul. Te duci pe imaginea aia si dai click dreapta. Dupa ce dai click dreapta dai pe Open. Acolo iti apar niste fisiere printre care si unul Crack. Intri in ala si acolo e un fisier ts3 sau ceva in genul, care la fel are imaginea aceea cu Diamantul ala cred. Ar trebui sa fie ceva in genul ts3.exe. In fine, ii dai click dreapta pe ala, dai Copy si dupa te duci unde ai instalat jocul. Intri in fisierul unde ai instalat jocul si dai Paste. Daca iti spune ceva cu Replace ii dai Yes. Dupa o sa vezi ca o sa iti mearga. Stiu ca suna mai complicat... Daca ai nelamuriri zi-mi. Funda? ^_^