| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am terminat de scris 10 scenete de teatru,, comedie" cine imi poate spune si mie cui as putea sai vand.
Cine este interesat sa cumpere lasati-mi mesaj.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Scenete de teatru de lung sau scurtmetraj? E important. Ca si scenarist/regizor sunt mereu interesat de tot ce apare nou pe piata, mai ales ca planuiesc cu o trupa de teatru din Bihor anul acesta punerea in scena a 2 piese. Trebuie evident sa-mi dai scenetele pentru a le citi, in cazul in care sunt de scurtmetraj, asa cum ma intereseaza. Pretul pe care il ofer nu e unul prestabilit dar daca e ceva ce ma intereseaza va fi facuta o oferta de cateva sute de euro. Oradeaheelchess e id-ul meu de mess. Astept sa vorbim.

| xXdoareuXx a răspuns:

Incearca sa le vinzi pe tocmai sau ocazii.ro

| Juiana a răspuns:

Eu sunt dar spune-mi despre ce este.

| Juiana a răspuns:

Una imi este de ajuns, sunt dispusa sa dau 90 de lei dar trebuie sa stiu despre ce sunt toate, ca sa aleg.