| vSorin a întrebat:

Am un Audi A6 din 2005 diesel si am o problema. Am umblat cu el prin oras intr-o zi iar in urmatoarea zi a aparut o problema. Cand am vrut sa-l pornesc iar nu mai pornea si nu mai arata nimic pe display (ceas, kilometraj nomic). Am chemat pe cineva care a venit cu un tester si a pornit masina. Am mers o saptamana cu ea si cand am vrut sa plec din nou a aparut din nou problema. L-am chemat din nou pe omul care a venit prima data si mi-a facut-o iar. Intrebarea este ce are masina? M-am inteles cam greu cu el pentru ca nu locuiesc in tara, de aceea apelez la voi.

Multumesc!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Du-te la service, altceva nu poti face, asta se intampla cand iti iei masina cu motor de vw, zi mersi ca ti s-a stricat in oras si nu printr-o zona mai izolata! atentie! nu condu masina aia in afara orasului sau daca o conduci nu ii opri motorul ca s-ar putea sa nu mai porneasca. [una dintre fobiile mele, de asta conduc un volvo tongue ] dupa ce iti repari masina e ok, poti sa mergi oriunde vrei big grin