| 1tibi1 a întrebat:

Imi aduc aminte, de cand eram mai mic, de un film, era vorba despre un barbat care (parca) a fost lovit de fulger in timp ce era pe balcon si tinea un feon in mana, iar dupa putea sa citeasca gandurile femeilor( parca si barbatilor, nu mai stiu ) si era ceva gen comedie.
Imi spuneti si mie numele filmului?

Răspuns Câştigător
| hippiemuslim a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0207201/
What Women Want

2 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Da stiu filmul, e teribil :))
se numeste: Ce-si doresc femeile (What Women Want), iar personajul principal e Mel Gibson.

intra aici: http://www.cinemagia.ro/filme/what-women-want-ce-si-doresc-femeile-149/

| T2S a răspuns:

Filmul se numeste "What women want". E cu Mel Gibson