| MikiMouse a întrebat:

Salut, imi puteti spune cateva porecle pentru numele Lavinia?

Răspuns Câştigător
| CoffeeTIME a răspuns:

Luvy
lavi, vina, vini, vin's, inia, ina, ini, vinvinia
Lavy, Lulu
Lavy, Anya ( de la avinia ceva de genu, Nya de la Anya, Lavya, Lavinutzza, Lovy. Lavinik
Lavy, Lavynu stiu, Lulu, Lavynutzzoo, Lavinika.

12 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Lav,lavi.ninia[in spaniola se traduce fetita:p]
sper ca te-am ajutathappy
pupici mici:*

Janina
| Janina a răspuns:

Avi
Lavi
INI
orice

| lolly_3072 a răspuns:

Lavi,lav,vinia,vinni,lana,lani.pff si nu mai tsiu smug
gandeste'te si uh ce porecla ti s; ar potrivi comportamentului tausmug
pupiciiii si bafta:X

| HurremSultan a răspuns:

Daca vrei o porecla,ar trebui mai intai cum esti ca persoana.Poreclele ti le dau cei care te cunosc winking.

| Loly a răspuns:

Lav,Lavi,Lavinici,Ina,Vivi,Lulu
Eu zic ca mai bine ar fi sa intrebi prietenii si sa iti puna ei o porecla pentru ca astea ce iti spunem noi sunt prescurtari de la numele Lavinia.O porecla este atunci cand o capeti datorita comportamentului, infatisarii etc.Cred ca prietenii sunt cei mai potriviti sa iti puna o porecla, nu noi.pentru ca nu te cunoastem si nu stim ce fel de persoana esti. Bafta.

| iTami a răspuns:

Lav,Lavy,levy,Leen,Lany.Nina,Vinia etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Zapacithaaa a răspuns:

Pe mine ma cheama Lavinia!
Si prieteni imi zic:Lava, Lavatzzalove struck, Lavinutzalove struck

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mie imi place cioara, tie?

| MilkaFriend a răspuns:

Lavi

| Truzinuter a răspuns:

Lavi, lavinutza, lav`, ini, inia...

| nikon_5328 a răspuns:

Lavi sau Lia sau Lina sau Lana...