| cristitipu a întrebat:

Salut, la desenatori.ro, cum sa votez un desen care-mi plac mie? fundita+VOT!

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna pai intri la rubrica "Deseneaza"

http://www.desenatori.ro/deseneaza.htm

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Trebuie sa ai cont si votezi e simpluhappy
funda?

| breed a răspuns:

Probabil trebuie sa te inregistrezi

| YuLyan123 a răspuns:

Tre sa ai un cont...(cred)

| Ioana_2053 a răspuns:

Pai daca esti incepator tu trebuie sa ai 20 voturi si 20 desene apoi iti merge sa votezi mie mi-a explicat o fata si dupa ce le-am facut si am primit votruri m-a lasat sa votez. pe curand

| ana_7232 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai mai multe comentarii primite, 2 trebuie sa ai desene mai multe si daca ai cam peste 20 poti scrie sub desen unde se lasa comentariile dar daca esti nou si ai puti comentarii primite si putine desene nu merge trebuie sa astepti pana primesti comentarii si faci mai multe desene! bafta!