| Katty29 a întrebat:

Salut ..La scoala ave un concurs,, Toamna de aur " ...deci am nevoie de idei...ce as putea face din fructe legume plante diferite?//

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cauta pe Google si pe YouTube "lucrari din legume si fructe" si vei gasi foarte multe idei, inclusiv sculpturi foarte interesante.

| Croampa a răspuns:

Poti face o sculptura, gen poti face un om sau o masina sau ceva animal... poti face orice, doar sa ai imaginatie.winking

| MamaNegri a răspuns:

Ai putea face un colaj o macheta. Trebuie sa te gandesti singura ca doar toata lumea are imaginatie.