| Lia000001928392920 a întrebat:

Salut. Sunt eleva la liceu cu profil de arte în Republica Moldova. Vreau sa intru la facultate la Universitatea Națională de Arte din București. Am nevoie de ajutor din partea studenților de acolo cu referire la taxe, pentru studii, camin și in general aș vrea sa aflu mai mult cu referire la cat costa sa îți duci viața în București. In general voi fi extrem de recunoscătoare pentru orice informații după părerea voastră utila. Sunt pasionată de artă si sunt motivată să-mi urmez calea. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Mai bine intri pe site-ul facultatii. Aici slabe sanse sa gasesti studenti la Arte.
Cat despre viata in Bucuresti, e destul de scumpa.