| pinkys a întrebat:

happy Am o intrebare la care tot incerc sa-i gasesc raspuns si nu prea reusesc. Sunt la un profil de arte si nu am inteles nici acum in ce mod si pe ce criterii ne evalueaza profesorii lucrarile. Stie cineva? m-ar ajuta foarte mult!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| lenalle a răspuns:

Buna! si eu sunt la profil de arta haha~~~ok de 8 ani de cand fac ne-a evaluat asa: asezarea in pagina,constructia,perspectiva, lumina, umbra.culoareasi originalitatea adaugaa ma rog~~`bye bye~~~ne mai vedem haha^^

| AncaElla a răspuns:

Tehnica,originalitate,incadrarea imaginii, compatibilitatea culorilor folosite, umbre si lumini