| Geanyyyx a întrebat:

Peste cateva zile urmeaza sa dau testul pentru clasa de intensiv la mate info. Vroiam sa stiu in ce consta testul asta si cam la ce nivel ar trebui sa ma ridic. Cei care l-au dat in anii trecuti va rog spuneti-mi ce v-au dat daca mai stiti plss. Fundabig grin

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Nu trebuie sa te superi pe mine ca iti zic,dar,nu pot intelege cum,cineva care da un examen[bine,mai nou se numesc ''pompos' teste rolling on the floor], pentru a accede intr-un institut de invatamant, nici macar nu stie despre ce este vorba.vai de viitorul vostru si al tarii asteia!