| Denymatrix a întrebat:

Vreau sa fac primul meu amv(anime music video) iar pentru asta am downloadat episoadele din anime. Apoi am downloadat pinnacle pentru a taia partile care imi trebuiesc din aceste anime.uri.Insa cand am deschis folder.ul in care se aflau episoadele respective pentru a le "decupa" imi arata folder.ul gol.Imi puteti spune care este problema? Probabil sunt de vina videoclipurile insa nu sunt sigur... putin ajutor please!

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Probabil formatul video in care sunt salvate filmele..vezi ce formate suporta pinacle si converteste-le cu un convertor video, bafta