| slick15 a întrebat:

voua ce filme va plac (nume)
si de ce va plac aceste filme

Răspuns Câştigător
| Antonia154 a răspuns:

Salut! mie de ex. imi plac filmele cu masini, intreveri, si alt ceva de genul acesta.imi plac aceste filme pentru ca masinile sunt pasiunea mea. sper ca am raspuns corect la intrebarea ta.

4 răspunsuri:
| FlaviuZz a răspuns:

Comediile in special : TRilogia Ice Age-Un film pentru toate varstele si la care te prapadesti de ras la unele faze
MEtt the Spartans-PArodia filmului "300"(de spartani)-este foarte tare filmul, am ras de fiecare data cand l-am vazut
The Spy Next Door-Film cu jackie chan, facut in 2010, o comedie de calitate
Zombieland-comedie-horror:un film care combina comedia de calitate cu scenele horror...merita vazut
Twilight-toate seriile:este plin de romanta, comedie, fantastic->il recomand cu caldura
Vampire Sucks-parodia de la twilight, o comedie dintre cele mai bune
Scary Movie-Toate seriile-Sunt cele mai tari comedii, te razi vreo 5 zile dupa ce le-ai vazut

Sper ca te-am ajutat... Funda:X big grin

| louis3 a răspuns:

Salut!
Un film care m-a impresionat, este If Only. O poveste incredibila, din care mi-am dat seama ca trebuie sa pretuiesc ce am, deoarece nu stiu cand o sa mai am oportunitati de genu.

| 13ianca a răspuns:

Imi place foarte mult filmul "Radio Flyer". Ai multe de invatat urmarindu-l.

| lolo_1811 a răspuns:

Pai mie imi plac filmele cu masini cum ar fi torque[circuite de foc] l-am vazut de 13 ori e super vizionare placuta love struck