| flowerd a întrebat:

Salutare tuturor! tin sa anunt ca am un aparat micut, canon powershot 1450 cu care am facut niste poze pe care le puteti vizualiza pe: www.mezantropiata.piczo.com, as dori sa primesc cat mai multe pareri despre poze pentru ca am in plan sa imi cumpar un dsrl si sa ma pregatesc sa dau la foto.Astept parerile voastre (sincere). Numai bine si va pup.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi-au placut majoritatea, in specia poza cu cafeaua si cea numita oportunitate.

| flowerd explică:

Rectific : powershot a450 *

| danutzsan a răspuns:

Nu stiu, tu esti frmoasa sau pozele sunt bune. Sigur si una si alta. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui ca cineva sa iti mai spuna ceva in afara de "ai talent"! Chiar esti talentata, mai ai de lucrat la mici detalii, dar in mare sunt foarte bune pozele!
Eu una zic ca e o idee farte buna sa dai la fotografie, ti'as sugera sa te duci in timisoara ca e foarte buna facultatea de fotografie acolo!
Bafta la fotografie! big grin