| Christyne a întrebat:

Stie cineva care este pretul pentru gravuri pe bijuterii? Unde gasesc astfel de magazine? Mentionez ca sunt din Bucuresti.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

La mine in oras costa 15 lei minim, dar preturile difera in functie de marimea gravurii si se pot grava in unitatile in care se vinde, repara bijuteriile. Trebuie sa aiba sigur si pentru asa ceva. Nu sunt din Buc sa-ti zic. sad

| PisuCluj a răspuns:

Gasesti la magazine cu bijuterii si nu cred ca costa mai mult de 50 lei max.(500 mii)