| Alëxa_9778 a întrebat:

Stie cineva vreuna site bun cu dictionar roman-englez si englez-roman care sa traduca cuvinte si frazehappy? fundita p[entru cel mai bunhappy

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Google translate, translator.axat.ro

| Gandhi a răspuns:

Google translate

| asdD a răspuns:

Dictionar-englez-roman.ro/

cel mai tare
traduce tot ce vrei

| Iuliix a răspuns:

Http://dictionar-englez-roman.ro
e dictionar roman-englez englez-roman
e ff bun...eu il folosesc mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cautaindictionar.com/

Eu pe acesta il folosesc.

| brokxy a răspuns:

Stiu,eu intra pe. w.w.w.alfabetul si pronuntia in limba engleza.

| Floryn3423 a răspuns:

Mi se pare tare de tot si http://www.dictionar-englez-roman.info. Merita folosit deoarece are in el si exemple in propozitie, antonime, sinonime.

| AdelinaTimis a răspuns:

Eu mai folosesc dictionar roman englezcare are si "audio files"
caci imi e foarte util in invatarea limbii engleze. Este vorba despre
www.dictionar-roman-englez.biz . Mai sunt si alte dictionare pe net foarte
bune. Eu va sfatuiesc sa folositi astfel de dictionare, dar in unele cazuri si
dictionarele pe hartie sunt ok.

| alfa321 a răspuns:

Hallo.ro