| GreyRose a întrebat:

Unde as putea gasi, pas cu pas, moduri cum sa desenz un portret, o fata, niste ochi.

6 răspunsuri:
| floresdemayo a răspuns (pentru Delocimportant):

Ohoo, ca să ajungi la pasul al 5-lea, trebuie mult exercițiu. Atunci, te poți număra printre avansați. "Micile" detalii, în cazul de față, contează enorm. E ca și cum ai trece de la clasa pregătitoare, la nivel liceal. Însă fără har, rămâi un preșcolar...
Oricum, nostimă prezentarea, m-a făcut să zâmbesc.

| Delocimportant a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, acesta era scopul, adica sa starneasca rasete. Ai ai perfecta dreptate cu ceea ce spui. Asa este. Ma bucur mult ca te.am facut sa zambesti. Multumesc mult pentru inteligentul raspuns.

| Nyxi a răspuns:

De la el am învățat să fac primul portet realist: https://www.youtube.com/user/markcrilley
succes