| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi tutoriale breakdance pentru incepatori.
As vrea foarte mult sa invat de acasa.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| julieta_love a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Uite aici chiar iti lamureste pas cu pas poti invata... poate iti va fi de folos raspunsul meu pa pa

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Se gasesc pe DVD`uri, sunt mai multe lectii, stiu ca am vazut in carrefour.

| spot a răspuns:

Pe youtube sau pe expertvillage.com. bafta cu invatatu da ai grija la masuta de cafea si la televizor. eu am patit-o big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall asta caut si eu da nu se gaseste!?!?! ai dat de ceva? baga-ma in lista ta de mess gabidinu98 si zi si mie un site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac break dacnce de 1 an. Am invatat de la un prieten tutoriale cam putine in romana. dar gasesti pe youtube.

| andrei1555 a răspuns:

Incearca sa scrii pe internet tutoriale breakdance pentru incepatori

| edward_5557 a răspuns:

Foarte simplu... www.youtube.com si scrii acolo breakdance tutorial sau o anumita schema... gasesti multe :D