| cristeagelu a întrebat:

Unde se poate gasi un program de facut montaj video/ decupaj de imagine si sunet free. Cine are experienta in asa ceva sa-mi spuna si mie.
Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sub Linux sunt multe asemenea programe, chiar si in unele pachete de instalare mai mari (ex. Ubuntu Linux) sau se pot descarca si instala utilitare free de pe site-urile Linux.
Pentru Windows programe free de studio video nu se prea gasesc. Ele se vand eventual impreuna cu cate un aparat (ex. camera video, unele componente PC etc.), unde licenta si costul programului este inclus in pret.

| alexzender a răspuns:

Ai incercat koolmoves sau camtasia studio? le gasesti p google..sau p filest daca ai conthappy

| alexzender a răspuns:

Koolmoves mge si fara key dar la camtasia daca nu gasesti serial da add la zender_alex92 si ti-l dau eustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salootik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno si eu caut un program de facut video daca are cineva unu usor de folosit in afara de movie maker sa dea add la funky_sexy_girl2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ar fi stiio 8 de fc video cum spui tu dar mai e si picasa 3 ai d unde alege big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am experienta in asa ceva