| Mariuca4562 a întrebat:

Urgent! Am nevoie sa-mi spuneti si mie cum pot face eucusoane de pus in piept.Nu pot sa trag la xerox ceva, vreau doar sa-mi scriu numele pe el.Nu vreau programe. Vreau sa il fac eu. Dau funda.
P.S. Daca nu am dat funda, inseamna ca inca mai am nevoie de raspunsuri.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles nimic! Vrei imagini de ecusoane fara poze si scris?

| Mariuca4562 explică (pentru Salontanul):

Nu.Eu vreau sa-mi spui cum pot sa-mi fac un ecuson singura.

| Salontanul a răspuns (pentru Mariuca4562):

Iei hartie mai groasa de desen sau lucioasa pentru poze si desenezi pe ea un model care-ti place. Apoi este suport din plastic la orice papetarie.