| Adee_5051 a întrebat:

Va rooog ajutor! vreau sa fac un colaj, pe melodie! adica vreau ca pe fundal sa fie o melodie si pozele sa se deruleze ca un film. ceva in genu.nu stiu cum sa explic.va roggggg funda urgent!

3 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Intra in PowerPoint 2003 si lucreaza acolo poti sa faci si cu imagini si cu scris, dar nu stiu daca se pune si muzica happy sper ca te-am ajutat happy

| sqrt a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa faci ceva in power point, acolo poti pune si melodia daca nu stiai si in slideshow se deruleaza

| AxelSkl a răspuns:

PowerPointul are lipsuri. Cel mai bun şi uşor de folosit este Windows Movie Maker.