| Caffe1992 a întrebat:

Va salut, am nevoie de un logo pentru firma tatalui meu, este ceva legat de articole de pescuit si vanatoare. Am niste idei in cap, dar am nevoie de o persoana priceputa in grafica.

2 răspunsuri:
| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Sti steagurile ele de pirati cu craniu uman si doau oase umane inlocuieste craniul uman cu craniu de peste si oasele umane cu unchice daca te-am ajutat da funda la raspuns

| ionescuAlin a răspuns:

Te pot ajuta eu, imi poti lasa un mesaj si imi poti vedea portofoliul aici: http://logo24.ro