| anonim_4396 a întrebat:

Vand urgent casa localitatea Bistrita zona parcului cu 5 arii gradina si 2 arii gradina la pretul de 170 mii euro negociabil.Pentru informati despre casa si pret, va rugam sa sunati la numarul de telefon:0747151379.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aşa, şi? Dă anunţ la ziar, la Mica Publicitate, nu pe TPU!

P. S.: De ce ai postat la "Artă şi Cultură"?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vladmon,

Uite-te la tine mai întâi. Eşti incapabil să postezi la o categorie potrivită sau să citeşti regulamentul acestui site.
În loc să înveţi să scrii mai corect(monstră de scris de-a ta:"O picat intr-o gropa cand s-a facut o fabrica si si-o lungit gatul!"), ai chef să faci trolling pe TPU:http://www.tpu.ro/......esc-d/,sau pui întrebări ca:
-"Cum pot sa ma inalt fara sa fac vreun sport? Ceva leac natural."
http://www.tpu.ro/......c-natural/
-"Cum imi pot aranja parul (din avatar)? Plz help me ca dau funditza.ms"
http://www.tpu.ro/......nditza-ms/
--"Cum pot sa arat mai bine ca sa ma placa si pa mine fetele?"
http://www.tpu.ro/......tele/Lasă fetele la cei maxim 8-9 anişori ai tăi(îţi arăţi vârsta prin replica pe care tocmai ai dat-o).
Şi tot tu ai tupeul să vii şi să-mi vorbeşti mie de prostie.Scuteşte-mă!

P. S.:Raportarea te aşteaptă cu braţele deschise dacă mai intenţionezi să vii cu astfel de replici "inteligente".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Wladutz,

Să ştii că sunt fată.

Dacă te consideri vorbitor al unei limbi, trebuie să-i respecţi gramatica şi ortografia. Există şi persoane care ori nu au posibilitatea să înveţe, ori nu vor să înveţe, ori învaţă, dar pentru că se cred "şmechere" nu vor să-şi însuşească cunoştinţele acumulate, iar pentru ele există un adjectiv special. Dacă vei continua cu "eu scriu cum am eu chef", s-ar putea să ajungi să fii numit într-un fel în care, crede-mă, nu o să-ţi convină.

| Wladutz a răspuns:

Ca se intrebe prostii ca tine tongue!

| Wladutz a răspuns:

Ba boule eu scriu cum am eu chef nu cum imi zici tutongue

| Wladutz a răspuns:

Tu da care-i problema ta cum scriu eu(eu) da-mi odata pace ca te crezi prea desteapta si crede-ma ca nu esti deloc asa ca ciocul mic si nu m-a stresaca n-am eu chef sa mai vad ce scrii! Ai inteles?!?!