| psycho_6698 a întrebat:

Vreau sa imi fac hainele mele pentru mine. Unde gasesc ceva tutoriale, cursuri de design vestimentar?

2 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Nu va recomand este ceva extrem de greu, insa cursuri practice nu cred ca ve-ti gasi va recomand sa consultati un croitor calificat sau o persoana care a terminat design vestimentar Mult Succes

| L0vIng43v3R a răspuns:

Ei bine sunt o gramada de moduri in care sa iti faci hainele proprii:spre ex gandeste'te ca nu trebuie sa fie exagerate sa te arate lumea cu degetul pe strada si gandeste'te la propriul still, de asemenea poti sa te uiti la televizor pe Travel And Living ori peRomanitica unde se dau tot pelul de sfaturi, Te poti uita de asemenea la Disney Chanell la Style It up.Bafta!big grin(fundita?)