| asbif a întrebat:

Acum cateva zile am schimbat parbrizul la al meu astra G si plasticul acela care se pune jos la parbriz pe dinafara (nu stiu cum se numeste) nu ii lipit de geam. Adica la mijlocul parbrizului e lipit de parbriz dar in lateral spre marginile acestuia nu ii, adica pot trage de el.
Intrebarea mea e: e vreo problema ca nu e lipit peste tot pe parbriz?

1 răspuns:
| IQ a răspuns:

Nu este nici-o problema.Si cel de la masina mea este la fel.Nu te ingrijora,in timp toate se dezlipesc, de la orice fel de masina, din cauza ploilor, zapezilor, soarelui, etc.