| Stelian2015 a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa mi cumpar o masina
Care e cea mai ieftina masina noua? nu conteaza marca. dar condita este sa fie noua nu second.
si sa o pot cumpara din tara.
ce recomandari faceti?
poate avea si numai o usa nu doua pe laterala

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Cred ca loganu!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt multi dealeri de masini in tara, cred ca sunt si prin orasele mai mari, deci, poti cumpara o masina noua de la oricare din ei, baiul este ca mai ieftina ca Loganul, nu cred nici eu sa fie vreuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Loganul

| ALGator a răspuns:

Skoda diesel. Nu e cea mai ieftina dar te tine si e mai bine făcută.

| AndreeaCr a răspuns:

Ti-as recomanda un Citroen C1. :-)

| BogdăneI a răspuns:

Loganul este cel mai ieftin. Daca iti permiti iti recomand un Golf 7 sau Opel Astra pe benzina. Si Seat-urile sunt bune!