| Ghiorghita_Adrian_1996 a întrebat:

Am avut recent examenul auto ( orasul ), la inceput prima si prima data politistul te pune sa semnezi si te intreaba numarul masinii, iar eu am zis numarul masinii total gresit, de emotii... Am luat orasul si politistul s-a dat jos din masina si nu s-a mai uitat sa vada daca am spus bine fatele masinii, si asa a ramas, se poate intampla ceva? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate intampla absolut nimic, pesemne politistul nici macar nu s-a uitat. De altfel, pentru greseala respectiva, nici macar nu putea sa te penalizeze, chiar daca o observa, nu este prevazuta in tabelul cu penalizari.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Stai calm, nu e nici o problema, din timp ce scrie admis pe acea foie nu are ce sa se intample, si chiar daca s-ar fi uitat tot nu ar fi contat.