| adelynaa a întrebat:

Am maine examen auto traseu. si ma apucae motiile numai cand ma gandesc ca va fi in dreapta mea un polist...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iei o valeriana dimineata inainte sa pleci la examen si te vei calma (nu afecteaza capacitatea de a conduce)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Emotii ca plimbi un politai?
Sa vezi emotii, dupa ce ai permis, si politaiul iese in fata masinii, cu mana stanga intinsa!
Examenul pentru mine a fost fix pla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cum negociezi cu stimatele doamne emotii sa se faca nevazute pana maine.
(Desigur, nu vor pleca toate, dar incearca sa alungi cate poti)
Si sa nu te descurajezi daca altii vor pica inaintea ta. Poti incerca sa inveti din greselile lor. (Cand imi asteptam tura, unul a plecat fara sa cedeze trecere, s-a ales cu claxon si imediat tras pe dreapta cu examenul picat)
Controlul emotiilor depinde de tine. ai grija sa te odihnesti.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Si noi ce putem face?