| Delfinu a întrebat:

Am si eu o intrebare daca poate sa ma ajute cineva! Am un Volkswagen Jetta si de curand mi-am pus angel eyes! Prima data le-am lipit cu banda dubla adeziva, s-au dezlipit, apoi cu tuburi dinacelea de silicon cu pistol, s-au dezlipit datorita caldurii de la faruri! Cu ce pot sa le lipesc sa reziste la temperaturi ridicate! Va rog dati-mi un raspuns care m-ar putea ajuta!

2 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Cu super-glue, dar va ramane permanent si iti trebuie mult super-glue ( vreo 10 tuburi )

| Delfinu explică:

Si crezi ca va tine? Becurile de la faruri sunt H7 de 4300 k! Din cauza lor s-a topit siliconul! Crezi ca va rezista cu super-glue?