| anonim_4396 a întrebat:

Am un BMW E36 din 96 cu Airbag in dreapta, imi zice cineva cum sa montez un Modul de inchidere centralizata? ma intereseaza doar sa se inchida si sa se deschida masina fara clipire semnalizari. o schema ceva?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Schema de obicei o primesti impreuna cu modulul de inchidere centralizata, asta daca cumperi unul nou aftermarket.

| blAster85 a răspuns:

Gasesti ceva destul de bun pe la 50€.si practic trebuie montat in paralel cu modulul de serie, is vreo 10-12 fire dar cu rabdare le poti face si tu, cu modulul aftermarket itivin ceva instructiuni si acolo iti explica+Youtube, google.bafta