| cristiptvoi a întrebat:

Am un motor de barca silva 40 cp 2 timpi si nu stiu un are limitatoru imi puteti spune unde il gasesc scuzati categoria urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Motorul este Selva nu silva, iar limitatorul este incorporat in bobinele de inductie! Pune bobine fara limitator!

| cristiptvoi explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Si ce trebuie sa fac sa schimb bobinele multumesc frumos.

| cristiptvoi explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Da-mi nr tau sa vorbim la telefon

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru cristiptvoi):

Vezi ca ai mesaj!

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru cristiptvoi):

Iti recomand bobinele de inductie de la drujbe, trebuie vazut dimensiunea lor inainte si cautat modelul care ti s-ar potrivi pe statorul tau. Asta trebuie sa faci si asa o sa ai turatii de pana la 12000 de ture, garantat!