| eusebiu27 a întrebat:

Ar fi buna ideea pastrarii unei inmatriculari pe Germania avand in vedere ca este o inmatriculare permanenta. Adica in comparatie cu taxele din tara noastra in Germania sunt mai mici?

1 răspuns:
| asfalttango a răspuns:

Da.Dar ai o asigurare mare in Germania.Plus ca iti trebuie o adresa de rezidenta si ce faci cu inspectia tehnica TUV?
Mai simplu ar fi o inmatriculare corecta in Bulgaria.
Poti afla multe lucruri despre inmatriculari in Bulgaria pe site-ul
www.tractari-auto-constanta.ro la rubrica Inmatriculari Bulgaria

http://www.tractari-auto-constanta.ro/inmatriculari.html