| PaharDeSticla a întrebat:

Astazi am fost lovit intr-o parcare direct in roata fata dreapta si roata a intrat in interior din partea de sus. Roata se invarte dar la curbe se aude un troscanit. Pareri ce ar putea sa fie indoit, stricat si costul de de reparare?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bratul superior, cel mai probabil, si ceva pe langa el.
N-ar fi exclus sa fie indoit si semilonjeronul, si poate si telescopul.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Brat, pivot, bascula, lonjron....Depinde de masina. Legat de pret, 300! Teoretic.

| EliChan a răspuns:

De preferat ar fi sa te duci la un Service Auto si sa vezi cu axactitate care este problema.