| Ben4444 a întrebat:

Atv-ul meu se ineaca cand e oprit si descarca intr-o zi bateria plina ca sa fac?

4 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Cum adica se ineaca cand e oprit? se uda bujia sau ce?(de unde sti ca e inecat)
Iar bateria ede unde sti ca e plina? cati kilometri faci ca se sa incarce? poate nu iti incarca alternatorul sau poate pur si simplu s-a stricat, de cat timp o ai?

| Ben4444 explică (pentru DisturbeDd):

Se uda bujia si am pus alta noua si tot asa face si nu conteaza cati kilometri fac dupa ce il opresc nu mai porneste.

| DisturbeDd a răspuns (pentru Ben4444):

Ai canea la benzina? daca inchizi benzina si o deschizi ininte sa pornesti atv-ul la fel face?

| Ben4444 explică (pentru DisturbeDd):

Asculta i-am pus si din ala care inchide benzina cand il opresc daca il pornesc sa zicem dupa o ora nu porneste doar impins si asa uneori nu porneste.