| neamtzzu a întrebat:

Bai ce ati recomanda intre un bmw e39 525d sau 525i? Toate informatiile, consum taxe putere sunet altele...

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ba, eu unul ti-as recomanda diselul, nu cred ca vrei sa bagi toti bani la peco'.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru buzunar, normal ca d-ul e mai ok.
Si fiind vorba de un 'bemveu', care are aderenta foarte proasta, e mult mai ok diesel, ca ala nu rupe aderenta asa de repede ca un benzinar.
La taxe sunt la fel, puterea probabil mai mare la cel pe benzina, consumul mult mai mare la 525i, sunetul mai frumos la i.
Eu as recomanda o masina mai utila, cu niste costuri si intrebuintari mai realiste, "bai"!

| ȘefuLaValută a răspuns:

Nu îți raspund pentru faza cu "bai" si sper sa faca toti la fel.Cand te mai civilizezi revino

| neamtzzu explică (pentru ȘefuLaValută):

Cauta'ma putin pe afara, vezi daca ma gasestihappy Vorbesti cand te intrebu eu, ne'am inteleslaughing)))))))

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru neamtzzu):

Tu vorbesti tu razi